Fen Bilimleri Enstitüsü 2018-2019 Öğretim Yılı Oryantasyon Programı

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜN’DE ORYANTASYON PROGRAMI

Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü , 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte, yeni kayıt yaptıran öğrencilerine yönelik kapsamlı bir oryantasyon programı düzenlemiştir. “Üniversite Yaşamına Uyum Programı” olarak da bilinen tanışma ve bilgilendirme toplantısı, Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü toplantı salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirilmiştir.

Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat YURTCAN, Enstitü Anabilim Dalları ve Fen Bilimleri Enstitüsünün idari ve akademik çalışanları hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra, öğrencilere her konuda destek olmaya hazır olduklarını belirterek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başarılı geçmesi temennisinde bulunmuştur.

Ardından, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat YURTCAN, Müdür Yardımcıları Doç.Dr. Hacı Ali GÜLEÇ  ve  Doç. Dr. H. R. Ferhat KARABULUT, Trakya Üniversitesi Lisansüstü  Eğitim ve  Öğretim Yönetmeliği, Enstitünün Web Sayfası, Danışmanlık Sistemi, Sınav Sistemi, Akademik Takvim,  Tez Yazım Kılavuzu, Tez Çalışma Planı Hazırlanması ve Seminer Sunum İlkeleri hakkında  aydınlatıcı bilgiler vermiş ve oryantasyon programı öğrencilerin sorularının cevaplanması ile tamamlanmıştır.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Resim

Resim

Bu içerik 19.10.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 1994 kez okundu.